• Opublikowano: 2022-12-19Porady

  Sztukateria na ścianie to ozdobny element architektoniczny, który dodaje charakteru i uroku wnętrzu. Może być wykonana z różnych materiałów, takich jak gips, drewno, kamień lub plastik, i może być wykończona w różny sposób, np. malowana, tapetowana lub oklejana.

 • Opublikowano: 2022-08-31Realizacje, Sztukateria

  Sztukateria może być stosowana w nowoczesnych wnętrzach, aby nadać im elegancki i estetyczny wygląd. Oczywiście, aby sztukateria pasowała do nowoczesnego wnętrza, warto wybierać bardziej nowoczesne i minimalistyczne elementy, takie jak prostokątne gzymsy lub proste listwy. Można również zdecydować się na sztukaterię wykonaną z nowoczesnych materiałów.

 • Opublikowano: 2020-11-26Realizacje, Sztukateria

  Wśród perełek na mapie Krakowa wykonanych przy naszym udziale na pewno możemy przedstawić realizację z samego serca miasta - Aparthotel Best Views. Niezwykle eleganckie wnętrza uzupełniliśmy o sztukaterię polskiej firmy Mardom Decor.

 • Opublikowano: 2020-10-07Realizacje, Sztukateria

  Sztukateria może być stosowana w mieszkaniu prywatnym w Krakowie lub innym miejscu jako sposób na urozmaicenie i ozdobienie wnętrza. Można ją użyć do ozdobienia ścian, sufitu lub innych elementów wyposażenia.

 • Opublikowano: 2020-10-07Realizacje, Sztukateria

  Nasze realizacje to nie tylko lokale użyteczności publicznej, ale również ciekawe projekty prywatnych domów i mieszkań z wykorzystaniem sztukaterii, która daje tak wiele rożnych możliwości dekoracyjnych i użytkowych.

 • Opublikowano: 2020-09-02Realizacje, Sztukateria

  W 2019 roku produkty marki ORAC DECOR przy naszym udziale oraz firmy Interior Commercial Space ozdobiły jeden ze skyboxów na stadionie Wisły Kraków.

 • Opublikowano: 2020-04-21Sztukateria

  Ta firma z pasją i ogromnym potencjałem tworzenia nowoczesnych i ponadczasowych rozwiązań istnieje na polskim rynku już od 2002 roku. Dzięki takiemu podejściu i założeniom powstało kilka opatentowanych technologii, które podnoszą trwałość i użyteczność listew i dekoracji, jakie oferuje ten wiodący producent.

 • Opublikowano: 2018-05-22Tapety

  Moda na tapety wróciła na dobre. Architekci wnętrz bardzo często wykorzystują je w swoich aranżacjach. Warto dowiedzieć się, które wzory są obecnie najmodniejsze i jakie rozwiązania cieszą się największą popularnością.

 • Opublikowano: 2018-05-12Tapety

  Tapety to jeden z najczęściej wykorzystywanych sposobów na udekorowanie ścian w mieszkaniu. Najczęściej występują w salonach, sypialniach, pokojach dziecięcych, ale z powodzeniem można ich użyć również w kuchni, przedpokoju czy nawet łazience.

 • Opublikowano: 2018-05-03Tapety

  Dobrze urządzone mieszkanie nie tylko wygląda atrakcyjnie, ale również sprawia, że czujesz się w nim wygodnie, swobodnie, przytulnie – po prostu jak u siebie! Zdarza się jednak, że chociaż pomieszczenia są kompleksowo wyposażone, znajdują się w nich wszystkie niezbędne sprzęty, meble i dodatki, to jednak nadal masz wrażenie, że czegoś brakuje. Jak temu zaradzić?