MARDOM DECOR® czyli innowacyjność w sztukaterii po polsku.

Ta firma z pasją i ogromnym potencjałem tworzenia nowoczesnych i ponadczasowych rozwiązań istnieje na polskim rynku już od 2002 roku. Dzięki takiemu podejściu i założeniom powstało kilka opatentowanych technologii, które podnoszą trwałość i użyteczność listew i dekoracji, jakie oferuje ten wiodący producent.

Supreme Satin – to powłoka na listwach przypodłogowych z kolekcji Elite, która powstaje poprzez zastosowanie ekskluzywnego lakieru. Dzięki temu cokoły wyglądają niezwykle elegancko, oryginalnie, są idealnie gładkie co pozwala też na łatwe usuwanie zabrudzeń bez uszkodzeń sztukaterii.

ScretchShield® – technologia, która pozwoliła na uzyskanie najwyższej twardości wśród listew przypodłogowych. Utwardziła ona listwy o 24% w stosunku do standardowych odpowiedników. Potwierdzają to doskonale próby zarysowań listwy ostrym narzędziem oraz próba wykonana twardościomierzem. W tej technologii Mardom Decor zainicjował jako pierwszą w produkcji klasyczną listwę MD234. Sukcesywnie kolejne listwy otrzymują status najtwardszych.

LightGuard® – gzymsy i inne listwy oświetleniowe w końcu nie wymagają oklejania taśmą aluminiową! Technologia ta całkowicie wyeliminowała przebijanie światła przez listwę, a dzięki temu montaż listwy i taśmy ledowej jest o wiele prostszy. Najbardziej popularne modele jak QL026 czy QL036 to jedne z pierwszych listew, które zyskały tę innowację, firma jednak wciąż wyposaża w nią kolejne produkty my zadowolić swoich klientów.

Chętnie pomogę w wyborze. Zadzwoń!

+48 530 444 405
sklep@e-interior.pl

Pon - Pt: 09:00 - 18:00
Sob: 09:00 - 15:00


INTERIOR - sztukateria, wnętrza
Walerego Sławka 25,
30-663 Kraków