Aparthotel Best Views w Krakowie

Wśród perełek na mapie Krakowa wykonanych przy naszym udziale na pewno możemy przedstawić realizację z samego serca miasta - Aparthotel Best Views. Niezwykle eleganckie wnętrza uzupełniliśmy o sztukaterię polskiej firmy Mardom Decor.

Opublikowano: 2020-11-26Realizacje, Sztukateria

W doskonale urządzonych  ekskluzywnych apartamentach zastosowaliśmy efektowny, klasyczny gzyms, z delikatnymi frezowaniami – MD105. Spełnił on również swoją dodatkową rolę oświetleniową, dzięki czemu pomieszczenia zyskały dyskretny efekt podświetlenia podsufitowego. Dopełnieniem, którego nie mogło zabraknąć stały się listwy przypodłogowe. Eleganckie, białe, wysokie, z lekką linią załamania – takie są właśnie cokoły QS010.

Udostępnij ten wpis

Podobne wpisy

  • Opublikowano: 2022-08-31Realizacje, Sztukateria

    Sztukateria może być stosowana w nowoczesnych wnętrzach, aby nadać im elegancki i estetyczny wygląd. Oczywiście, aby sztukateria pasowała do nowoczesnego wnętrza, warto wybierać bardziej nowoczesne i minimalistyczne elementy, takie jak prostokątne gzymsy lub proste listwy. Można również zdecydować się na sztukaterię wykonaną z nowoczesnych materiałów.

  • Opublikowano: 2020-10-07Realizacje, Sztukateria

    Sztukateria może być stosowana w mieszkaniu prywatnym w Krakowie lub innym miejscu jako sposób na urozmaicenie i ozdobienie wnętrza. Można ją użyć do ozdobienia ścian, sufitu lub innych elementów wyposażenia.