Mieszkanie prywatne – Kliny Kraków

Nasze realizacje to nie tylko lokale użyteczności publicznej, ale również ciekawe projekty prywatnych domów i mieszkań z wykorzystaniem sztukaterii, która daje tak wiele rożnych możliwości dekoracyjnych i użytkowych.

Opublikowano: 2020-10-07Realizacje, Sztukateria

W jednym z takich projektów poza standardowym wykorzystaniem listwy przypodłogowej (tu MD358 od Mardomu) wykonaliśmy eleganckie dekoracje w formie ram na ścianach z wykorzystaniem dwóch rodzajów listew – klasycznego minimalistycznego ćwierćwałka MD003 oraz bardziej zdobnej listwy MDD346. Dla uporządkowania tych elementów wprowadzona została, zamontowana w poziomie, listwa MD002, która rozdziela dwie płaszczyzny ściany.

Udostępnij ten wpis

Podobne wpisy

  • Opublikowano: 2022-08-31Realizacje, Sztukateria

    Sztukateria może być stosowana w nowoczesnych wnętrzach, aby nadać im elegancki i estetyczny wygląd. Oczywiście, aby sztukateria pasowała do nowoczesnego wnętrza, warto wybierać bardziej nowoczesne i minimalistyczne elementy, takie jak prostokątne gzymsy lub proste listwy. Można również zdecydować się na sztukaterię wykonaną z nowoczesnych materiałów.

  • Opublikowano: 2020-11-26Realizacje, Sztukateria

    Wśród perełek na mapie Krakowa wykonanych przy naszym udziale na pewno możemy przedstawić realizację z samego serca miasta - Aparthotel Best Views. Niezwykle eleganckie wnętrza uzupełniliśmy o sztukaterię polskiej firmy Mardom Decor.