Sztukateria w nowoczesnych wnętrzach

Sztukateria może być stosowana w nowoczesnych wnętrzach, aby nadać im elegancki i estetyczny wygląd. Oczywiście, aby sztukateria pasowała do nowoczesnego wnętrza, warto wybierać bardziej nowoczesne i minimalistyczne elementy, takie jak prostokątne gzymsy lub proste listwy. Można również zdecydować się na sztukaterię wykonaną z nowoczesnych materiałów.

Opublikowano: 2022-08-31Realizacje, Sztukateria

Sztukateria może być używana w nowoczesnych wnętrzach na wiele sposobów. Na przykład można ją użyć do ozdobienia sufitu lub ścian, aby nadać im eleganckiego wyglądu. Można również użyć sztukaterii do dekoracji mebli lub dodania ozdobnych elementów do kominków lub innych elementów wyposażenia wnętrza.

Jeśli chcesz użyć sztukaterii w nowoczesnym wnętrzu, ważne jest, aby nie przesadzić z ilością i zachować równowagę. Zbyt duża ilość sztukaterii może sprawić, że wnętrze będzie wyglądało przytłaczająco lub niepasująco do nowoczesnego stylu. Dlatego warto dobierać elementy sztukaterii ostrożnie i z uwzględnieniem całego wnętrza oraz jego stylu.

Na zdjęciu widoczne listwy MD003 (rameczki) MD325 (listwa oddzielająca) MD094P (listwa przypodłogowa).

Udostępnij ten wpis

Podobne wpisy

  • Opublikowano: 2020-11-26Realizacje, Sztukateria

    Wśród perełek na mapie Krakowa wykonanych przy naszym udziale na pewno możemy przedstawić realizację z samego serca miasta - Aparthotel Best Views. Niezwykle eleganckie wnętrza uzupełniliśmy o sztukaterię polskiej firmy Mardom Decor.

  • Opublikowano: 2020-10-07Realizacje, Sztukateria

    Sztukateria może być stosowana w mieszkaniu prywatnym w Krakowie lub innym miejscu jako sposób na urozmaicenie i ozdobienie wnętrza. Można ją użyć do ozdobienia ścian, sufitu lub innych elementów wyposażenia.