Tapety

 • Opublikowano: 2018-05-22Tapety

  Moda na tapety wróciła na dobre. Architekci wnętrz bardzo często wykorzystują je w swoich aranżacjach. Warto dowiedzieć się, które wzory są obecnie najmodniejsze i jakie rozwiązania cieszą się największą popularnością.

 • Opublikowano: 2018-05-12Tapety

  Tapety to jeden z najczęściej wykorzystywanych sposobów na udekorowanie ścian w mieszkaniu. Najczęściej występują w salonach, sypialniach, pokojach dziecięcych, ale z powodzeniem można ich użyć również w kuchni, przedpokoju czy nawet łazience.

 • Opublikowano: 2018-05-03Tapety

  Dobrze urządzone mieszkanie nie tylko wygląda atrakcyjnie, ale również sprawia, że czujesz się w nim wygodnie, swobodnie, przytulnie – po prostu jak u siebie! Zdarza się jednak, że chociaż pomieszczenia są kompleksowo wyposażone, znajdują się w nich wszystkie niezbędne sprzęty, meble i dodatki, to jednak nadal masz wrażenie, że czegoś brakuje. Jak temu zaradzić?

 • Opublikowano: 2018-04-03Tapety

  Przedpokój to ważne pomieszczenie w każdym domu i mieszkaniu, a jednak często bywa pomijany podczas aranżacji wnętrz. A przecież to właśnie tutaj w pierwszej kolejności trafiają nasi goście, zanim zaprosimy ich do salonu czy pokoju dziennego.

 • Opublikowano: 2018-04-03Tapety

  Tapeta w mieszkaniu to jeden z najważniejszych elementów wystroju. Nie tylko stanowi solidną osłonę dla ścian, które są mniej narażone na różnorodne trwałe zabrudzenia, ale również jest ich najważniejszą dekoracją.

 • Opublikowano: 2018-03-12Tapety

  Tapety to bardzo chętnie wykorzystywana forma zdobienia ścian. Pozwalają na stosunkowo szybkie i trwałe udekorowanie przestrzeni, a jednocześnie cechują się wieloma walorami praktycznymi. Dzięki nim można zdecydowanie odmienić charakter wnętrza lub stworzyć subtelne tło dla innych elementów wyposażenia.

 • Opublikowano: 2018-03-05Tapety

  Czy wiesz, że kolory mogą wpływać nie tylko na wystrój wnętrza, ale również na nastrój osób przebywających w pomieszczeniu? Poznaj znaczenie kolorów oraz ich wpływ na samopoczucie. To pomoże ci dobrać odcień tapet ściennych idealnie dopasowanych do każdego pomieszczenia w mieszkaniu.

 • Opublikowano: 2018-02-14Tapety

  Moda na tapety wraca, dlatego architekci wnętrz coraz częściej stosują tę metodę dekoracji w swoich projektach. W ten sposób można zaaranżować wnętrze, które będzie nie tylko nowoczesne i eleganckie, ale również funkcjonalne. Tapety to nie tylko doskonała ozdoba, ale również praktyczna osłona dla ściany.

 • Opublikowano: 2018-02-07Tapety

  Tapeta w paski świetnie sprawdzi się w różnych aranżacjach mieszkalnych. Doskonale przyozdobi wnętrze w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym czy rustykalnym. Paski to również ciekawy sposób na optyczną zmianę proporcji w pomieszczeniu. Pionowe pasy przyczyniają się do tego, że wizualnie wnętrze będzie wydawać się nieco wyższe, natomiast poziome optycznie je wydłużą.

 • Opublikowano: 2018-01-24Tapety

  Tapety przeznaczone do kuchni są nie tylko estetyczne, ale również funkcjonalne — odporne na wilgoć, łatwe w czyszczeniu i trwałe. Można je zastosować zarówno na jednej lub dwóch wybranych ścianach, jak i w całym pomieszczeniu.