Fototapety to nasza kolejna propozycja dla Państwa. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy pośród tysięcy wzorów tapet nie znaleźli tej wymarzonej. Jednakże przede wszystkim to sposób na posiadanie w swoim domu czy mieszkaniu oryginalnego zdjęcia swoich bliskich, wspomnienia z pobytu w ulubionym miejscu czy chociażby pejzaż lub też panoramę miasta, które sami zrobiliście (fotografia musi być wysokiej jakości). Jeżeli jednak nie posiadacie Państwo swojego zdjęcia zapraszamy do skorzystania z naszej bazy wyszukując obraz według kategorii czy też słów kluczowych.

Każde zdjęcie może być idealnie dobrane pod względem wymiarów tak, aby stricte dostosować się do ściany, na której miałoby się znaleźć. Do dyspozycji są również różne rodzaje podkładów, czyli podobnie jak w przypadku klasycznych tapet, mogą być na podłożu flizelinowym, winylowym czy papierowym. Również kolorystyka to tylko i wyłącznie indywidualny wybór, czyli pełen kolor, czaro-białe lub odcienie sepii.

Sposób zamówienia jest niezwykle prosty, wystarczy przejść kilka kolejnych kroków, a wszystko znajdziecie Państwo klikając w poniższy link: http://interior.fototapetyxl.pl/