Fototapety na zamówienie

Fototapety na zamówienie to kolejna propozycja, jaką znajdziecie w naszym sklepie online z tapetami. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy pośród tysięcy wzorów tapet nie znaleźli tej wymarzonej. Odpowiednio dobrana fotografia podkreśli styl wnętrza i nada mu indywidualnego charakteru. Nie od dziś bowiem wiadomo, że sposób aranżacji wnętrza wiele mówi o jego właścicielu – jego upodobaniach i usposobieniu. Może być wyrazem zainteresowań lub prezentacją pasji. Jednakże przede wszystkim fototapeta to sposób na posiadanie w swoim domu czy mieszkaniu oryginalnego zdjęcia swoich bliskich, wspomnienia z pobytu w ulubionym miejscu czy chociażby pejzażu lub też panoramy miasta, które sami uwieczniliście (fotografia musi być wysokiej jakości).

Jeżeli jednak nie posiadacie Państwo swojego zdjęcia, zapraszamy do skorzystania z naszej bazy, która pozwala na wyszukiwanie obrazu według kategorii czy też słów kluczowych.

Każde zdjęcie może być idealnie dobrane pod względem wymiarów tak, aby stricte dostosować się do ściany, na której miałoby się znaleźć. Do dyspozycji są również różne rodzaje podkładów, czyli podobnie jak w przypadku klasycznych tapet, mogą być na podłożu flizelinowym, winylowym czy papierowym. Również kolorystyka to wyłącznie indywidualny wybór, czyli pełen kolor, czaro-białe lub odcienie sepii.

Sposób zamówienia jest niezwykle prosty, wystarczy przejść kilka kolejnych kroków, a wszystko znajdziecie Państwo, klikając w poniższy link: http://colorspace.fototapetyxl.pl/

Oprócz oryginalnych tapet o stonowanym i fantazyjnym wzornictwie oraz indywidualnie przygotowywanych fototapet na zamówienie, nasz katalog produktów do aranżacji wnętrz obejmuje również bogaty zestaw sztukaterii dekoracyjnej.