Gwarancja

Wszystkie towary oferowane przez firmę INTERIOR są fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane i objęte gwarancją producenta. Produkty podlegają wymianie w przypadku stwierdzenia wad fabrycznych.

Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych nieodpowiednim użytkowaniem przez Kupującego.

Reklamacje dotyczące uszkodzeń produktów powstałych podczas transportu będą rozpatrywane pod warunkiem spisania w obecności osoby dostarczającej produkt protokołu reklamacyjnego w momencie dostawy towaru.

Reklamacje na towar zakupiony w sklepie internetowym rozpatrywane są do 14 dni roboczych od daty otrzymania przez naszą firmę towaru reklamowanego. Okres reklamacji może zostać wydłużony niezależnie od naszej firmy dla towarów sprowadzanych zza granicy.


Odstąpienie od umowy

Szczegółowe warunki zwrotu określone zostały w Regulaminie Sklepu §8 Odstąpienie od Umowy sprzedaży.
 

Odstąpienie od umowy można złożyć poprzez wzór formularza dostępnego poniżej.

Kliknij aby pobrać formularz odstąpienia od umowy


Reklamacje

Warunki składania reklamacji określone zostały w Regulaminie Sklepu §7 Rękojmia.

Wszelkie reklamacje winny być składane w formie pisemnej na adres siedziby sklepu, podanej w zakładce Kontakt bądź w formie elektronicznej pod adres sklep@e-interior.pl z możliwie szczegółowym opisem stwierdzonych wad. W terminie do 14 dni od daty otrzymania reklamacji Sprzedawca poinformuje o sposobie rozpatrzenia reklamacji.

Kliknij aby pobrać formularz reklamacji

Szczególne warunki dotyczące reklamacji tapet

Sprzedawane przez nas tapety są produktami najwyższej jakości, jednakże pomimo dołożenia wszelkich starań przez producentów by były wolne od wad, może zdarzyć się sytuacja, że takowe na tapecie mogą się pojawić. Dlatego prosimy by:

1. Każdą rolkę rozwinąć i obejrzeć pod kątem występowania wad przed przyklejeniem - różnicy w odcieniu, wzorze lub innych wad fabrycznych.

2. Jeżeli jakiekolwiek wady zostaną stwierdzone prosimy o kontakt z nami pod numerem telefonu 12 2907032 lub mailowo na adres sklep@e-interior.pl w celu ustalenia dalszego postępowania.

Sugerujemy by nawet po przyklejeniu tapety zachować etykiety i fragmenty tapet.

Loading...