Boras Tapeter
(Pokaż więcej...)
(Ukryj...)

Filtrowanie Wyczyść

Kolorystyka
Kolorystyka
Wzór
Wzór
Kategorie tapet
Kategorie tapet

Chętnie pomogę w wyborze. Zadzwoń!

Tomasz Szczurek

+48 791 002 371
sklep@e-interior.pl

Pon - Pt: 09:00 - 18:00
Sob: 09:00 - 14:00


INTERIOR - sztukateria, wnętrza
Walerego Sławka 25,
30-663 Kraków

HIT roku 2019

Boras Tapeter

Tapety papierowe na flizelinie – Boras Tapeter

Boras Tapeter to najstarszy, najbardziej popularny i najlepiej sprzedający się producent tapet w Szwecji. Fabryka powstała już w 1905 r., posiada własne studio projektowe, ale współpracuje też z zewnętrznymi firmami i designerami, by czerpać nowe, świeże pomysły i doskonalić swój warsztat. Na tapetach papierowych na flizelinie od tego producenta dominuje wzornictwo utrzymane w ponadczasowej klasycznej estetyce. Jednak projektanci starają się podążać za trendami i tworzyć również nowoczesne okładziny w ciekawej kolorystyce.

Podstawą szwedzkiego stylu jest przede wszystkim prostota, która ujmuje harmonią form i symetrią kompozycji. Wnętrza zaaranżowane w taki sposób charakteryzuje wyjątkowa lekkość i minimalizm. Stosowanie jasnej i stonowanej kolorystyki daje zaś poczucie przestrzeni. Jednak, aby mieszkanie nie sprawiało wrażenia sterylnego, warto zastosować odpowiednie dodatki, które stworzą przyjazną i przytulną atmosferę. Doskonale sprawdzą się do tego nowoczesne tapety ścienne Boras Tapeter – urozmaicą wystrój i dodadzą wnętrzom ciepła.

Stonowana kolorystyka wraz ze spokojnym, delikatnym wzornictwem z motywami florystycznymi i geometrycznymi to kwintesencja stylu Boras Tapeter. Tapety papierowe na flizelinie tej firmy doskonale łączą wymiar estetyczny z praktycznym – zastosowanie włókien poliestrowych (flizelina) jako spodniej warstwy pozwala na bardzo łatwy i szybki montaż oraz doskonale zabezpiecza przed powstaniem zmarszczeń i chroni przed rozrywaniem powierzchni.

Absolutnym priorytetem jest dla nas zadowolenie Klienta, dlatego nieustannie poszerzamy katalog naszego sklepu o oryginalne i nowoczesne tapety, aby zaprezentować Państwu pełny przekrój aktualnych trendów i klasycznych stylów.

Boras Tapeter