Tapety Carl Robinson

W naszym sklepie znajdą Państwo oryginalne tapety do salonu oraz innych pomieszczeń wybitnego brytyjskiego projektanta, który jak sam określa, projektowanie ma w genach (ojciec również był znanym projektantem). Carl Robinson początkowo współpracował z firmami angielskimi, ale kiedy dostał propozycję pracy dla jednego z największych producentów tapet, jakim jest Wallquest z USA, na dobre się z nim związał, mieszka w Pensylwanii i obecnie jest dyrektorem ds. projektowania. Stworzył też kolekcję oryginalnych tapet sygnowanych własnym nazwiskiem. Jego specjalnością są zwłaszcza duże rolki pokryte autorskimi wzorami. Jak sam mówi, cieszy go fakt, że zdobyły one uznanie Klientów.


Wszystkie produkty

Kolorystyka
Wzór
Rodzaj materiału/podłoża
Faktura
Termin realizacji
Kategorie tapet

Tapety do salonu i nie tylko – Carl Robinson

Od ponad 25 lat Carl Robinson prezentuje świat swojej wyobraźni, którą zamyka w pięknych wzorach. Każda kolekcja tapet oznaczona jego nazwiskiem wzbudza natychmiastowe zainteresowanie szerokiej rzeszy Klientów oraz specjalistów od dekoracji wnętrz. Ferment, jaki wywołują jego projekty, to nie efekt znanego nazwiska. W każdej zaprojektowanej przez niego tapecie widać bowiem pasję tworzenia połączoną z mistrzowskim opanowaniem rzemiosła i szacunkiem dla używanego materiału. To właśnie wyjątkowe podejście łączące innowacje z tradycyjnymi metodami świadczy o wyjątkowości jego pracy.

Oryginalne tapety wybitnego brytyjskiego projektanta

W efekcie kolekcje marki Carl Robinson to eleganckie tapety o różnorakim wzornictwie, łączące klasykę z nowoczesnością oraz różne faktury. Daje to gwarancję, że każdy znajdzie w nich coś inspirującego, co pozwoli stworzyć mu wyjątkową aranżację. Jeśli jednak szukacie czegoś bardziej ekstrawaganckiego, koniecznie sprawdźcie oryginalne tapety winylowe na flizelinie projektu Roberta Cavallego.

Loading...