Tapety Cinque Terre

Cinque Terre to marka ekskluzywnych włoskich tapet od słynnego producenta Selecta Parati, istniejącego na rynku międzynarodowym od 2008 roku. Tapety te to klasa sama w sobie – bardzo wysoka jakość połączona z tym, co wyróżnia produkty tej firmy, a mianowicie gra koloru i światła, nadająca ciepło i miękkość. Cinque Terre to włoski styl i ciągłe poszukiwanie doskonałości połączone z przykładaniem dużej wagi do wszelkich drobnych detali.


Wszystkie produkty

Kolorystyka
Wzór
Rodzaj materiału/podłoża
Faktura
Kategorie tapet

Ekskluzywne tapety włoskie

Marka ta swoją nazwę wzięła od najpiękniejszego z włoskich parków narodowych, którego uroda zyskała światową sławę, czego dowodem jest wpisanie na listę światowego dziedzictwa UNESCO w uznaniu jego wyjątkowego i unikalnego charakteru. I takie też są tapety Cinqe Terre – niepowtarzalne i zjawiskowe. Oszałamiające swoją urodą i cieszące oczy niezwykłą dokładnością odwzorowania detali dodadzą blasku każdemu wnętrzu. Bogate wzornictwo rozciągające się od stonowanych i prostych form po skomplikowaną ornamentykę pozwoli zaś wybrać tapety dopasowane do autorskich projektów aranżacyjnych.

Tapety Cinque Terre to doskonały przepis na eleganckie wnętrze urządzone z włoskim wyczuciem smaku. Dostępna w naszej ofercie kolekcja reprezentuje najlepsze tradycje projektowe Italii. Kompozycja przygotowana z użyciem tapet dekoracyjnych Cinque Terre będzie spójna i pełna harmonii, co sprawi, że w pomieszczeniach zagości pogodna i urokliwa atmosfera przeniesiona wprost ze śródziemnomorskich krajów.

Loading...