Cristiana Masi Parato
(Pokaż więcej...)
(Ukryj...)

Filtruj w "Cristiana Masi Parato"

Kolorystyka
Kolorystyka
Wzór
Wzór
Kategorie tapet
Kategorie tapet

Cristiana Masi Parato

Cristiana Masi Parato

Tapety winylowe Cristiana Masi Parato

Parato SRL to czołowy producent tapet na włoskim rynku od 1985 roku. Ogromna wiedza i rozwój technologiczny firmy pozwoliły Mario Masi na szybki rozwój i osiągnięcie wysokiego poziomu w tej branży. Przywiązanie do tradycji, ale w nowoczesnej formie to to, co wyróżnia tapety winylowe Parato. Marka poszukuje nowych wzorów, kolorów oraz materiałów, by sprostać oczekiwaniom i różnorakim potrzebom Klientów na całym świecie, dbając zarazem o szczegóły i nadążając za aktualnymi trendami.

Ekskluzywne tapety włoskie – Fibra

Fibra to kolekcja ekskluzywnych tapet włoskich, stworzonych z myślą o najbardziej wymagających klientach. Bogaty zestaw wzorów – od urzekających swoją prostotą pasów, przez olśniewającą orientalną ornamentykę, urocze motywy florystyczne, po zjawiskową elegancję stylu art deco – pozwoli urządzić mieszkanie w wyszukanym i oryginalnym stylu. Dzięki zastosowaniu materiałów odpornych na uszkodzenia oraz wilgoć, tapety winylowe Fibra zachowują swoje niezwykłe walory wizualne przez lata, stanowiąc ozdobę każdego wnętrza.

Tapety dziecięce – Bim Bum Bam

Parto to nie tylko stylowe tapety łączące włoskie umiłowanie piękna z nowoczesnymi trendami projektowymi. Oferta tego producenta jest znacznie szersza i

obejmuje również kolekcje dedykowane dla najmłodszych. Tapety dziecięce Bim Bum Bam, utrzymane w stonowanej pastelowej kolorystyce i pokryte subtelnym wzornictwem przywołującym na myśl klasyczne bajkowe ilustracje, stworzą ciepłą i miłą atmosferę – doskonałą do zabawy i wypoczynku.