Tapety Esta Home

Esta Home oferuje klientom oryginalne tapety pokojowe. Kupując artykuły wyposażenia wnętrz od tego producenta, otrzymujesz w 100% holenderski produkt. Wyjątkowy charakter tapet zapewnia zespół projektantów z kraju tulipanów i wiatraków. Efektem ich pracy są wyjątkowe artykuły w niepowtarzalnym holenderskim stylu. To właśnie unikalny design marki sprawia, że tapety dekoracyjne Esta Home są rozpoznawalne już na pierwszy rzut oka.


Wszystkie produkty

Kolorystyka
Wzór
Rodzaj materiału/podłoża
Kategorie tapet

Tapety pokojowe – Esta Home

Funkcjonalność i nienachalna elegancja to główne wyznaczniki niderlandzkiego stylu. Obserwując holenderskie domy, można zauważyć dążenie do umiaru – oznacza to rezygnację z nadmiernej dekoracyjności i nastawienie na wygodę użytkowania. Prostota i swoisty minimalizm łączy się jednak z najwyższą jakością wykonania. Preferowane są przedmioty wykonane z naturalnych i solidnych materiałów. We wnętrzach dominują jasne barwy, a przestrzeń organizowana jest w taki sposób, aby zapewniać największą swobodę ruchów. Charakterystyczna jest również wyjątkowa spójność estetyczna. Dlatego stoły, kredensy oraz inne elementy wystroju, jak właśnie tapety powinny ze sobą dobrze współgrać.

Ekologiczne i oryginalne tapety od holenderskiego producenta

Marka Esta Home sięga do holenderskiej tradycji i nadaje jej nowoczesną formę. Dzięki temu tworzone przez nią tapety pokojowe oraz inne elementy wyposażenia wnętrz doskonale korespondują z modnymi trendami i współczesnymi gustami, jednocześnie zachowując jedyny w swoim rodzaju holenderski styl. Mieszkania zaaranżowane z użyciem artykułów Esta Home będą ciepłe i przytulne. Oryginalne wzornictwo – od tapet w pasy po okładziny z młodzieżowymi motywami – i ujmująca kolorystyka pozwolą zaś stworzyć niebanalny wystrój.

Loading...