Tapety Wallquest

Korzenie firmy Wallquest sięgają 1820 r., a jej założycielami była rodzina Lafoy z Lyonu. Obecnie studio mieści się w USA w Pensylwanii. Początkowo Wallquest przejmował wszystkie mniejsze konkurencyjne marki, importował też najlepsze marki z Francji, dzięki czemu stał się pionierem w branży na rynku amerykańskim. Firma znana jest z tego, że jej tapety dekoracyjne zdobią m.in. ściany Białego Domu. Jest to jeden z najbardziej innowacyjnych producentów tapet na świecie, który jako pierwszy mógł poszczycić się trwałym nadrukiem na okładzinie.


Wszystkie produkty

Kolorystyka
Wzór
Rodzaj materiału/podłoża
Faktura
Zmywalność
Termin realizacji
Kategorie tapet

Tapety w pasy i ornamenty

Jego cechą charakterystyczną jest dbanie o środowisko, stąd od 2008 r. produkuje tylko tapety z oznaczeniem Eco Chic, a papier pozyskuje wyłącznie z certyfikowanych źródeł. W swej ofercie Wallquest posiada tapety w pasy i ornamenty, flokowane, wklęsłe, tekstylne, z fakturą powstałą z ziaren piasku, które posiadają bogate wzornictwo i kolorystykę.

Wallquest – tapety dekoracyjne z Białego Domu

Wallquest to artykuły przeznaczone dla osób o wysublimowany guście. Kolekcja oryginalnych tapet French Impressionist sprawi, że ściany Twojego domu będą wyglądać niczym obrazy XIX-wiecznych mistrzów. Dlatego, jeśli marzysz o salonie w klimacie dzieł Moneta lub Degasa, to wybór idealny dla Ciebie. Jeżeli preferujesz natomiast iście barokowy przepych, dostarczą Ci go tapety Como o bogatej i finezyjnej ornamentyce. W daleką podróż przeniesiesz się z kolekcją Bali, która wprowadzi do Twoich wnętrz oddech tropików lub klimat orientu. Wśród kolekcji firmy Wallquest znajdą coś dla siebie także entuzjaści stylu vintage i retro, miłośnicy surowych i naturalnych form, jak też pasjonaci awangardowego designu. A będą mieli z czego wybierać – od tapet w paski i geometryczne wzory, po fotorealistyczne okładziny imitujące kamień, drewno lub blachę.

Loading...