Lamela dąb naturalny MARDOM DECOR L0305
99,99 zł / szt.
| Kolekcja | Largo |
| Kolorystyka | biały |
| Długość | 200 cm |
| Szerokość | 3,1 cm |
| Wysokość | 2 cm |
| Materiał | Polyforce ScratchShield® |
| Możliwość malowania | Tak |
| Przeznaczenie | dekoracyjne, funkcjonalne |
| Wodoodporność | Tak |
Producent: Mardom Decor
MARDOM Sp. z o.o.
ul. Ratajska 11a
91-231 Łódź
tel.: 42 678 67 86
www.mardomdecor.com
Zobacz inne lamelli - kolekcja largo
Zobacz także