Lewe zakończenie lameli dąb jasny MARDOM DECOR L0202L
34,99 zł / szt.
| Kolekcja | Medio |
| Kolorystyka | dąb jasny |
| Długość | 270 cm |
| Szerokość | 12,1 cm |
| Wysokość | 1,2 cm |
| Materiał | Polyforce ScratchShield® |
| Możliwość malowania | Lakierowana, gotowa do montażu |
| Przeznaczenie | dekoracyjne, funkcjonalne |
| Wodoodporność | Tak |
Producent: Mardom Decor
MARDOM Sp. z o.o.
ul. Ratajska 11a
91-231 Łódź
tel.: 42 678 67 86
www.mardomdecor.com
Zobacz inne lamelli - kolekcja medio
Zobacz także