Odwiedź nasz salon sztukaterii w Krakowie
| Kolekcja | Arstyl® |
| Kolorystyka | biały |
| Styl | nowoczesny |
| Długość | 200 cm |
| Szerokość | 5 cm |
| Wysokość | 9,2 cm |
| Wersja flex | Nie |
| Materiał | Poliuretan |
| Możliwość malowania | Tak |
| Przeznaczenie | dekoracyjne, oświetleniowe |
| Wilgocioodporność | Tak |
Producent: NMC
NMC sa
Gert-Noël-Strasse
B-4731 Eynatten
Phone : +32 (0) 87 85 85 00
Email : info@nmc.eu