Listwy sufitowe, gzyms

To, z czym zazwyczaj kojarzy się elegancki wystrój klasycznego wnętrza to zdobienia ścian mniej lub bardziej bogate. Takimi elementami są gzymsy, które nadadzą charakteru, wyrafinowanego stylu, ale i pomogą ukryć nierówności i zniwelują niewielkie mankamenty krzywizn na linii ściany i sufitu. Bogata oferta listw pozwala na dobranie właściwej formy do panującego stylu w domu. Mogą być mocniej dekorowane, zdobione ornamentami, ale najszerszy wybór jest wśród tych prostszych form, o schodkowym wzorze lub zupełnie gładkich, wklęsłych bądź wypukłych w wielu wariantach wymiarowych.

Marka
Styl
Przeznaczenie
Termin realizacji
Materiał

Jednak bez najmniejszego problemu znajdziemy w ofercie również gzymsy pasujące do nowoczesnych wnętrz. Ich ogromnym atutem często jest wielofunkcyjność ponieważ takie listwy możemy zastosować też jako przypodłogowe czy dekoracje ścienne. Pozwala to na zachowanie jednolitości i harmonii. Montując gzymsy w domu obecnie szukamy też rozwiązań kompleksowych czy to spełniających rolę ukrycia oświetlenia ledowego czy też osłaniającego zamontowany karnisz. Producenci sztukaterii wyszli naprzeciw oczekiwaniom klientów i stworzyli propozycje gzymsów, które spełniają podwójne role.

Sztukateria do wnętrz – estetyczne i wytrzymałe listwy sufitowe Kraków

Chcesz stworzyć stylowe wnętrze, w 100% wykorzystując jego potencjał? Sięgnij po listwy przysufitowe z miasta Kraków, które przeżywają swój rozkwit, doskonale powiększając wnętrze, dodając mu eleganckich, klasycznych akcentów. Mamy dla ciebie wyjątkowe modele z PolyForce czyli specjalnego materiału odpornego na uszkodzenia, trwałego i ekologicznego. Listwy dekoracyjne sufitowe Mardom Decor w Krakowie są także produkowane z materiału ProFoam, który jest niezwykle lekki, wodoodporny i trwały, jednak w porównaniu do PolyForce jest bardziej miękki. Produkty innych producentów są także produkowane z poliuretanu o wysokiej gęstości, jednak mają swoje własne, często zarezerwowane nazwy.

Listwy sufitowe Krome w Krakowie są dostępne w kolorze białym, jednak wielu producentów umożliwia przemalowanie ich na dowolny kolor, aby lepiej dopasowały się do wystroju. Jeśli jednak twój sufit jest koloru białego, najlepszy efekt osiągniesz pozostawiając je bez zmian.

Listwy dekoracyjne sufitowe Kraków – dopasuj ich styl do wnętrza

Listwy sufitowe Orac Decor w mieście Kraków mogą przybierać bardzo różne kształty – od prostych, lekko wypukłych, które są doskonałe do nowoczesnych wnętrz, aż po fantazyjnie zdobione gzymsy podkreślające luksusowy wystrój pomieszczeń. Jeśli urządzasz wnętrze klasyczne, sięgnij po modele frezowane o znacznej szerokości lub z delikatnym ornamentem. W minimalistycznym salonie lub sypialni o wiele lepiej zaprezentują się gładkie, proste listwy dekoracyjne sufitowe Krome w Krakowie lub modele w geometryczne wzory. Ten drobny element wykończeniowy powinien być subtelnym dodatkiem do aranżacji, dlatego koniecznie zwróć uwagę na to, jakie elementy dominują i jaka jest ich kolorystyka. 

Listwy przysufitowe Creativa by Cezar oraz innych producentów mogą posiadać opcję zamocowania podświetlenia LED, które odmieni charakter wnętrza. Więcej takich produktów czeka na ciebie w osobnej podkategorii. Tutaj powiemy tylko, że pozwolą jeszcze bardziej powiększyć pomieszczenie, nadając mu niezwykłego klimatu wieczorami.

Wybieramy listwy przysufitowe Kraków – o czym jeszcze pamiętać?

Podczas dobierania najlepszej sztukaterii łączącej sufit ze ścianą, ważny będzie nie tylko ich styl, wysokiej jakości materiał wykonania, ale wielkość i wysokość pomieszczenia. Jeśli twoje wnętrza są małe, najlepsze będą listwy sufitowe Mardom Decor Kraków węższe i niższe, gdyż masywne produkty po prostu zaburzą proporcje. Wykańczasz duży salon? Lepszym rozwiązaniem będą modele wyższe i szersze, które w zbyt małym wnętrzu będą za bardzo przykuwały uwagę.

Bez względu na to, co wybierzesz: czy modele gładkie, podświetlane, bogato zdobione, możesz być pewny, że dostępne listwy przysufitowe będą doskonale prezentowały się na łączeniu ściany z sufitem. Ich wybór należy do ciebie – twojego gustu i potrzeb wynikających z parametrów pomieszczenia. Jeśli masz wątpliwości na temat wybranych produktów lub nie wiesz, co wybrać, zapraszamy do kontaktu.

Loading...