| Kolorystyka | biały |
| Styl | prosty |
| Długość | 200 cm |
| Szerokość | 11,1 cm |
| Wysokość | 12,2 cm |
| Wersja flex | Tak |
| Rmin (promień gięcia) | 3,0 m |
| Materiał | PUROTOUCH® |
| Możliwość malowania | Tak |
| Przeznaczenie | dekoracyjne |
Gzyms flex ORAC DECOR C333F dostępny w kolekcji LUXXUS Collection firmy produkującej sztukaterię ORAC DECOR. Gzyms ORAC DECOR C333F jest prostym białym gzymsem o przeznaczeniu dekorcyjnym. Gzyms z tej kolekcji nadaje się do wnętrz wykonanych m.in w stylu: skandynawskim, loftowym, klasycznym, nowoczesnym, vintage, glamour, rustyklanym. Gzmys w wersji flex oznacza, że tego typu produkty charakteryzują się giętkością, pozwalającą na idealne wykończenie zaokrąglonych ścian. Gzyms zapewnia możliwość malowania. Długość gzymsu ORAC DECOR C333F wynosi 200 cm, szerokość 11,1 cm a wysokość 12,2 cm. Gzyms ORAC DECOR C333F wykonany jest z materiału PUROTOUCH®. Jest to wysokiej jakości, modelowany polimer oparty na wysokiej gęstości poliuretanie. Próbki gzymsu ORAC DECOR C333F dostępne są w sklepie ze sztukaterią w Krakowie ul. Walerego Sławka 25.
Producent: ORAC DECOR
ORAC Polska sp. z o.o.
ul. Pomorska 106A, 91-402 Łódź, Polska
+48 42 203 60 56
polska@oracdecor.com
Zobacz inne gzymsy / listwy sufitowe