Gzyms ORAC DECOR CX176
79,42 zł / szt.
| Kolorystyka | biały |
| Styl | klasyczny |
| Długość | 200 cm |
| Szerokość | 12,2 cm |
| Wysokość | 8,8 cm |
| Wersja flex | Tak |
| Rmin (promień gięcia) | 3,8 m |
| Materiał | PUROTOUCH® |
| Możliwość malowania | Tak |
| Przeznaczenie | dekoracyjne, funkcjonalne |
| R*min (promień gięcia) | nie dotyczy |
Producent: ORAC DECOR
ORAC Polska sp. z o.o.
ul. Pomorska 106A, 91-402 Łódź, Polska
+48 42 203 60 56
polska@oracdecor.com
Zobacz inne gzymsy / listwy sufitowe