| Kolorystyka | biały |
| Styl | klasyczny, ornamentalny |
| Długość | 200 cm |
| Szerokość | 13 cm |
| Wysokość | 17,5 cm |
| Rmin (promień gięcia) | nie dotyczy |
| Materiał | PUROTOUCH® |
| Możliwość malowania | Tak |
| Przeznaczenie | dekoracyjne |
Gzyms ORAC DECOR C219 z kolekcji LUXXUS Collection producenta sztukaterii ORAC DECOR. Gzyms ORAC DECOR C219 jest klasycznym, ornamentalny białym gzymsem o przeznaczeniu dekorcyjnym. Gzyms stworzony do malowania. Gzyms z tej kolekcji nadaje się do wnętrz wykonanych m.in w stylu: rustyklanym, vintage, klasycznym, nowoczesnym, loftowym, skandynawskim, glamour. Długość gzymsu ORAC DECOR C219 to 200 cm, szerokość 13 cm i wysokość 17,5 cm. Gzyms ORAC DECOR C219 wykonany jest z materiału PUROTOUCH®. Jest to wysokiej jakości, modelowany polimer oparty na wysokiej gęstości poliuretanie. Próbki gzymsu ORAC DECOR C219 można obejrzeć w salonie sztukaterii w Krakowie ul. Walerego Sławka 25.
Producent: ORAC DECOR
ORAC Polska sp. z o.o.
ul. Pomorska 106A, 91-402 Łódź, Polska
+48 42 203 60 56
polska@oracdecor.com
Zobacz inne gzymsy / listwy sufitowe