| Kolorystyka | biały |
| Styl | prosty, klasyczny |
| Długość | 200 cm |
| Szerokość | 19,6 cm |
| Wysokość | 15 cm |
| Rmin (promień gięcia) | nie dotyczy |
| Materiał | PUROTOUCH® |
| Możliwość malowania | Tak |
| Przeznaczenie | dekoracyjne |
Gzyms ORAC DECOR C334 dostępny w kolekcji LUXXUS Collection stworzonej przez producenta sztukaterii, firmę ORAC DECOR. Model gzymsu ORAC DECOR C334 jest prostym, klasycznym białym gzymsem o przeznaczeniu dekorcyjnym. Gzyms z tej kolekcji nadaje się do wnętrz wykonanych m.in w stylu: klasycznym, glamour, vintage, rustyklanym, nowoczesnym, skandynawskim, loftowym. Gzyms zapewnia możliwość malowania. Długość gzymsu ORAC DECOR C334 to 200 cm, szerokość to 19,6 cm i wysokość 15 cm. Gzyms ORAC DECOR C334 wykonany jest z materiału PUROTOUCH®. Jest to wysokiej jakości, modelowany polimer zbudowany w oparciu o wysokiej gęstości poliuretanie. Próbki gzymsu ORAC DECOR C334 można obejrzeć w sklepie ze sztukaterią w Krakowie ul. Walerego Sławka 25.
Producent: ORAC DECOR
ORAC Polska sp. z o.o.
ul. Pomorska 106A, 91-402 Łódź, Polska
+48 42 203 60 56
polska@oracdecor.com
Zobacz inne gzymsy / listwy sufitowe