| Kolorystyka | biały |
| Styl | prosty, klasyczny |
| Długość | 200 cm |
| Szerokość | 4,1 cm |
| Wysokość | 4,5 cm |
| Rmin (promień gięcia) | nie dotyczy |
| Materiał | DUROPOLYMER® |
| Możliwość malowania | Tak |
| Przeznaczenie | dekoracyjne |
Gzyms ORAC DECOR CX110 pochodzi z kolekcji AXXENT Collection firmy produkującej sztukaterię ORAC DECOR. Gzyms ORAC DECOR CX110 jest prostym, klasycznym białym gzymsem o przeznaczeniu dekorcyjnym. Długość gzymsu ORAC DECOR CX110 to 200 cm, szerokość 4,1 cm i wysokość 4,5 cm. Gzyms z tej kolekcji nadaje się do wnętrz wykonanych m.in w stylu: nowoczesnym, loftowym, glamour, vintage, rustyklanym, skandynawskim, klasycznym. Gzyms zapewnia możliwość malowania. Gzyms ORAC DECOR CX110 wykonany jest z materiału DUROPOLYMER®. Jest to tłoczony i odporny na uderzenia polimer zbudowany w oparciu o wysokiej gęstości mieszankach polistyrenu. Próbki gzymsu ORAC DECOR CX110 można obejrzeć w salonie sztukaterii w Krakowie ulica Walerego Sławka 25.
Producent: ORAC DECOR
ORAC Polska sp. z o.o.
ul. Pomorska 106A, 91-402 Łódź, Polska
+48 42 203 60 56
polska@oracdecor.com
Zobacz inne gzymsy / listwy sufitowe