| Kolorystyka | biały |
| Styl | prosty, nowoczesny |
| Długość | 200 cm |
| Szerokość | 6 cm |
| Wysokość | 16 cm |
| Wersja flex | Nie |
| Rmin (promień gięcia) | nie dotyczy |
| Materiał | PUROTOUCH® |
| Możliwość malowania | Tak |
| Przeznaczenie | dekoracyjne, funkcjonalne, oświetleniowe |
Gzyms - osłona karnisza ORAC DECOR C391 dostępny w kolekcji LUXXUS Collection producenta sztukaterii ORAC DECOR. Gzyms ORAC DECOR C391 jest prostym, nowoczesny białym gzymsem o przeznaczeniu . Gzyms stworzony do malowania. Gzyms ORAC DECOR C391 wykonany jest z materiału PUROTOUCH®. Jest to wysokiej jakości, modelowany polimer oparty na wysokiej gęstości poliuretanie. Długość gzymsu ORAC DECOR C391 to 200 cm, szerokość to 6 cm a wysokość 16 cm. Gzyms z tej kolekcji nadaje się do wnętrz wykonanych m.in w stylu: skandynawskim, rustyklanym, glamour, vintage, loftowym, nowoczesnym, klasycznym. Próbki gzymsu ORAC DECOR C391 dostępne są w sklepie ze sztukaterią w Krakowie przy ulicy Walerego Sławka 25.
Producent: ORAC DECOR
ORAC Polska sp. z o.o.
ul. Pomorska 106A, 91-402 Łódź, Polska
+48 42 203 60 56
polska@oracdecor.com
Zobacz inne gzymsy / listwy sufitowe