Profil ścienny ORAC DECOR P9900
147,41 zł / szt.
| Kolorystyka | biały |
| Styl | prosty, nowoczesny |
| Długość | 200 cm |
| Szerokość | 11 cm |
| Wysokość | 14 cm |
| Rmin (promień gięcia) | nie dotyczy |
| Materiał | PUROTOUCH® |
| Możliwość malowania | Tak |
| Przeznaczenie | dekoracyjne, funkcjonalne, oświetleniowe |
| R*min (promień gięcia) | nie dotyczy |
Producent: ORAC DECOR
ORAC Polska sp. z o.o.
ul. Pomorska 106A, 91-402 Łódź, Polska
+48 42 203 60 56
polska@oracdecor.com
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
Zobacz inne gzymsy / listwy sufitowe
Zobacz także