Gzyms flex ORAC DECOR C240F
317,69 zł / szt.
| Kolorystyka | biały |
| Styl | klasyczny |
| Długość | 244 cm |
| Szerokość | 14 cm |
| Wysokość | 11 cm |
| Wersja flex | Nie |
| Materiał | Poliuretan |
| Możliwość malowania | Tak |
| Przeznaczenie | dekoracyjne, funkcjonalne, oświetleniowe |
| Wilgocioodporność | Tak |
Producent: Creativa by Cezar
Creativa by Cezar
ul. M. Curie-Skłodowskiej 3 lok 63,
15-094 Białystok
(87) 520 15 13
zamowienia@creativa.pl
Zobacz inne gzymsy / listwy sufitowe