Sztukateria Krome

Dbałość o najwyższą jakość i każdy detal produktów to dewiza firmy KROME. Ten polski producent od wielu lat tworzy materiały do wykończenia wnętrz. Oferowane listwy charakteryzuje funkcjonalność, odporność na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć oraz zabrudzenia - wszystko to dzięki wytrzymałym materiałom, które są używane do produkcji. Wysoką klasę podnosi dodatkowo fakt, iż firma bardzo przywiązuje wagę do estetyki wykonania, dzięki czemu każde wnętrze nabiera eleganckiego wyrazu.

Styl

Co ważne, lekkość listew oraz łatwość montażu pozwala każdemu laikowi zamontować sztukaterie samodzielnie. Listwy są już przygotowane do montażu, pomalowane na biało, ale jeżeli istnieje potrzeba nie istnieją przeszkody by potraktować je innym kolorem dopasowanym do wnętrza indywidualnie. Dzięki tym wszystkim cechom w ofercie firmy KROME znajdziemy ponadczasowe rozwiązania, które nadadzą elegancji każdemu wnętrzu podnosząc walory estetyczne.

Wsłuchując się z uwagą w głosy Klientów producent cały czas stara się podnosić jakość oferowanych produktów, poszerzać i uzupełniać swój asortyment tak, by sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających. 

Loading...