Listwy karniszowe

Nie ma domu bez okna, a w większości polskich domów nie ma okna bez firan i zasłon czyli też bez karnisza. Często możemy spotkać ozdobne elementy do zamontowania dekoracji okiennych, metalowe w różnorakich kolorach, drewniane – chyba już rzadsze. Jednak dość często, zwłaszcza w przypadkach, gdzie firany zajmują duże powierzchnie ściany montowane są szyny. Nie wygląda to zbyt estetycznie, dlatego też często szukamy maskownic, które ukryją nieciekawy dla oka element.

Marka
Styl
Przeznaczenie
Termin realizacji
Materiał

Tu z pomocą również wyszli do nas producenci sztukaterii oferując szeroką gamę listw – osłon karnisza. Wśród nich znajdziemy proste, gładkie propozycje pasujące do każdego stylu, jak również nieco bardziej efektowne, z dekoracyjnymi klasycznymi zdobieniami. Nie dość, że taka listwa ukryje karnisz to jeszcze stanie się elegancką dekoracją wnętrza – gzymsem, który nada niepowtarzalnego charakteru.

Listwy karniszowe w Krakowie – zamaskuj karnisz i podkreśl wygląd zasłon

Nie chcesz, aby w twoim salonie, sypialni lub w pokoju dziecka były widoczne karnisze? Możesz ukryć je z pomocą listwy karniszowej, która jest o wiele subtelniejszym rozwiązaniem od klasycznego karniszu, eksponując wyjątkowo piękne zasłony oraz firany. W naszym sklepie znajdziesz proste, jak i bogato zdobione modele, które zamocujesz z łatwością bez większego nakładu sił. Sztukateria jest modna i przeżywa swój renesans, dlatego koniecznie obejrzyj dostępne profile: nie tylko zamaskują karnisz, ale mogą zostać poprowadzone wokół całego pomieszczenia. 

Profile przysufitowe czyli listwy karniszowe Kraków, które są sztywne, trwałe i stylowe

Listwy karniszowe Orac Decor w Krakowie są produkowane z twardych materiałów – poliuretanu lub polimerów, które są znakomite do zamaskowania karniszy. W przeciwieństwie do produktów gipsowych i styropianowych są sztywne, a przez to stabilne, dlatego nawet przy nieustannej pracy firan i zasłon będą pozostawały w niezmienionej pozycji i stanie. Produkty w naszym sklepie charakteryzują się szeroką płaszczyzną i różnym kształtem – są to modele proste, przypominające swoim wyglądem zabudowę gipsowo-kartonową oraz modele dekoracyjne, sztukateryjne, które przypominają nieco listwy przysufitowe. Jak nietrudno się domyślić, pierwsze z nich są doskonałe do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz, a drugie wzbogacą aranżacje w stylu retro, glamour, prowansalskim, hampton i klasycznym. Listwy karniszowe Mardom Decor z Krakowa są proste w montażu – wystarczy zastosować odpowiedni klej, by na stałe zamocować je we właściwym miejscu. 

W naszej ofercie czekają na ciebie także wyjątkowe modele dostosowane pod oświetlenie LED, które wprowadzi przyjemny klimat do pomieszczeń oraz podkreśli wyjątkowość zasłon. Pamiętaj o tym, że należy z uwagą wybrać kolorystykę i moc, aby stworzyć wymarzony efekt na lata.

Jak dobrać listwy karniszowe Kraków – praktyczne wskazówki

Zwróć uwagę na to, jakie są wymiary poszczególnych produktów. Listwy karniszowe Creativa by Cezar w Krakowie różnią się szerokością – im wyższe pomieszczenie, tym mogą być szersze, a im niższe, tym węższe, by nie zaburzyły harmonii. Do większości domów i mieszkań o wysokości 2,5 m najlepsze będą listwy o szerokości większej niż 10 cm. Jeśli chcesz, aby listwy karniszowe Krome z Krakowa prezentowały się spójnie, warto dokładnie przyjrzeć się ich designowi. Modele frezowane i wzbogacone ornamentem są doskonałe do klasycznego wzornictwa, a proste, gładkie do nowoczesnych przestrzeni. Większość produktów w naszej ofercie jest biała, jednak producenci umożliwiają zmianę koloru zgodnie ze swoimi potrzebami. 

Chcesz uzyskać doskonały efekt we wnętrzu? Dopasuj do siebie listwy karniszowe Kraków, przypodłogowe, sufitowe i inne elementy dekoracyjne, tworząc wystrój jak wprost z katalogów. Masz kłopot z wybraniem odpowiedniego modelu lub potrzebujesz dodatkowych informacji? Skontaktuj się z nami – udzielimy ci niezbędnych wskazówek.

Loading...