Listwy karniszowe

Nie ma domu bez okna, a w większości polskich domów nie ma okna bez firan i zasłon czyli też bez karnisza. Często możemy spotkać ozdobne elementy do zamontowania dekoracji okiennych, metalowe w różnorakich kolorach, drewniane – chyba już rzadsze. Jednak dość często, zwłaszcza w przypadkach, gdzie firany zajmują duże powierzchnie ściany montowane są szyny. Nie wygląda to zbyt estetycznie, dlatego też często szukamy maskownic, które ukryją nieciekawy dla oka element.

Tu z pomocą również wyszli do nas producenci sztukaterii oferując szeroką gamę listw – osłon karnisza. Wśród nich znajdziemy proste, gładkie propozycje pasujące do każdego stylu, jak również nieco bardziej efektowne, z dekoracyjnymi klasycznymi zdobieniami. Nie dość, że taka listwa ukryje karnisz to jeszcze stanie się elegancką dekoracją wnętrza – gzymsem, który nada niepowtarzalnego charakteru.

Listwy karniszowe w Krakowie – zamaskuj karnisz i podkreśl wygląd zasłon

Nie chcesz, aby w twoim salonie, sypialni lub w pokoju dziecka były widoczne karnisze? Możesz ukryć je z pomocą listwy karniszowej, która jest o wiele subtelniejszym rozwiązaniem od klasycznego karniszu, eksponując wyjątkowo piękne zasłony oraz firany. W naszym sklepie znajdziesz proste, jak i bogato zdobione modele, które zamocujesz z łatwością bez większego nakładu sił. Sztukateria jest modna i przeżywa swój renesans, dlatego koniecznie obejrzyj dostępne profile: nie tylko zamaskują karnisz, ale mogą zostać poprowadzone wokół całego pomieszczenia. 

Profile przysufitowe czyli listwy karniszowe Kraków, które są sztywne, trwałe i stylowe

Listwy karniszowe Orac Decor w Krakowie są produkowane z twardych materiałów – poliuretanu lub polimerów, które są znakomite do zamaskowania karniszy. W przeciwieństwie do produktów gipsowych i styropianowych są sztywne, a przez to stabilne, dlatego nawet przy nieustannej pracy firan i zasłon będą pozostawały w niezmienionej pozycji i stanie. Produkty w naszym sklepie charakteryzują się szeroką płaszczyzną i różnym kształtem – są to modele proste, przypominające swoim wyglądem zabudowę gipsowo-kartonową oraz modele dekoracyjne, sztukateryjne, które przypominają nieco listwy przysufitowe. Jak nietrudno się domyślić, pierwsze z nich są doskonałe do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz, a drugie wzbogacą aranżacje w stylu retro, glamour, prowansalskim, hampton i klasycznym. Listwy karniszowe Mardom Decor z Krakowa są proste w montażu – wystarczy zastosować odpowiedni klej, by na stałe zamocować je we właściwym miejscu. 

W naszej ofercie czekają na ciebie także wyjątkowe modele dostosowane pod oświetlenie LED, które wprowadzi przyjemny klimat do pomieszczeń oraz podkreśli wyjątkowość zasłon. Pamiętaj o tym, że należy z uwagą wybrać kolorystykę i moc, aby stworzyć wymarzony efekt na lata.

Jak dobrać listwy karniszowe Kraków – praktyczne wskazówki

Zwróć uwagę na to, jakie są wymiary poszczególnych produktów. Listwy karniszowe Creativa by Cezar w Krakowie różnią się szerokością – im wyższe pomieszczenie, tym mogą być szersze, a im niższe, tym węższe, by nie zaburzyły harmonii. Do większości domów i mieszkań o wysokości 2,5 m najlepsze będą listwy o szerokości większej niż 10 cm. Jeśli chcesz, aby listwy karniszowe Krome z Krakowa prezentowały się spójnie, warto dokładnie przyjrzeć się ich designowi. Modele frezowane i wzbogacone ornamentem są doskonałe do klasycznego wzornictwa, a proste, gładkie do nowoczesnych przestrzeni. Większość produktów w naszej ofercie jest biała, jednak producenci umożliwiają zmianę koloru zgodnie ze swoimi potrzebami. 

Chcesz uzyskać doskonały efekt we wnętrzu? Dopasuj do siebie listwy karniszowe Kraków, przypodłogowe, sufitowe i inne elementy dekoracyjne, tworząc wystrój jak wprost z katalogów. Masz kłopot z wybraniem odpowiedniego modelu lub potrzebujesz dodatkowych informacji? Skontaktuj się z nami – udzielimy ci niezbędnych wskazówek.