Listwa karniszowa gładka CREATIVA LK-02
  Listwa karniszowa gładka CREATIVA LK-02
  Listwa karniszowa gładka CREATIVA LK-02
  Poprzedni keyboard_arrow_left
  Następny keyboard_arrow_right
  zoom_in
  Listwa karniszowa gładka CREATIVA LK-02
  Listwa karniszowa gładka CREATIVA LK-02
  Listwa karniszowa gładka CREATIVA LK-02
  Kolorystykabiały
  Stylprosty, nowoczesny
  Długość244 cm
  Szerokość4,5 cm
  Wysokość15 cm
  Wersja flexNie
  MateriałPolistyren
  Możliwość malowaniaTak
  Przeznaczeniedekoracyjne, funkcjonalne, oświetleniowe
  OświetlenieMożliwość zastosowania taśmy LED
  WilgocioodpornośćTak

  Listwa karniszowa gładka CREATIVA LK-02 to dekoracyjna listwa karniszowa wykonana z polistyrenu, która może być wykorzystana jako element dekoracyjny oraz funkcjonalny w pomieszczeniu. Listwa ta ma długość 244 cm, szerokość 4,5 cm i wysokość 15 cm, co sprawia, że jest ona odpowiednia do zastosowania w większości standardowych okien. Listwa ta jest dostępna w kolorze białym, co pozwala na jej łatwe dopasowanie do różnych stylów wnętrz. Listwa ta jest prosta i nowoczesna w swoim wyglądzie, co sprawia, że jest ona idealna do pomieszczeń urządzonych w stylu nowoczesnym lub skandynawskim.

  Listwa ta jest wilgocioodporna, co oznacza, że może być stosowana w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, takich jak łazienki czy kuchnie. Możliwe jest także zastosowanie taśmy LED, co pozwala na jej wykorzystanie jako oświetlenie dekoracyjne. Listwa ta jest również malowalna, co pozwala na jej dowolną personalizację i dopasowanie do indywidualnych preferencji.

  Listwa karniszowa gładka CREATIVA LK-02 pochodząca z kolekcji wykonana w stylu prostym, nowoczesnym w kolorystyce białej, spełniając rolę dekoracyjną, funkcjonalną i oświetleniową. Producentem owej listwy karniszowej jest firma Creativa by Cezar Długość liswy karniszowej Creativa by Cezar LK-02 wynosi 244 cm, szerokość to 4,5 cm oraz wysokość 15 cm. Listwa stworzona z materiału Polistyren. To tworzywo sztuczne, które stanowi świetną alternatywę dla drewna, gipsu, kamienia. W listwie istnieje możliwość zamontowania taśmy ledowej.Listwa zapewnia możliwość malowania.Listwa przypodłogowa jest wilgotnoodporna. Listwa karniszowa swoim wyglądem sprawdzi się we wnętrzach rustykalnych, vintage, nowoczesnych, loftowych, klasycznych, skandynawskich, glamour. Próbki listwy karniszowej Creativa by Cezar LK-02 dostępne są w salonie sztukaterii w Krakowie ul. Walerego Sławka 25.

  Loading...