Listwa oświetleniowa / karniszowa MARDOM DECOR MD156
202,86 zł / szt.
| Kolorystyka | biały |
| Styl | klasyczny |
| Długość | 300 cm |
| Szerokość | 8,3 cm |
| Wysokość | 8,6 cm |
| Wersja flex | Nie |
| Materiał | Polistyren |
| Możliwość malowania | Tak |
| Przeznaczenie | dekoracyjne, funkcjonalne, oświetleniowe |
| Oświetlenie | Możliwość zastosowania taśmy LED |
| Wilgocioodporność | Tak |
Producent: Creativa by Cezar
Creativa by Cezar
ul. M. Curie-Skłodowskiej 3 lok 63,
15-094 Białystok
(87) 520 15 13
zamowienia@creativa.pl
Zobacz inne listwy karniszowe