| Kolorystyka | biały |
| Styl | prosty, nowoczesny |
| Długość | 244 cm |
| Szerokość | 4,4 cm |
| Wysokość | 12 cm |
| Wersja flex | Nie |
| Materiał | Polistyren |
| Możliwość malowania | Lakierowana, gotowa do montażu |
| Przeznaczenie | dekoracyjne, funkcjonalne, oświetleniowe |
| Oświetlenie | Możliwość zastosowania taśmy LED |
| Wilgocioodporność | Tak |
Listwa karniszowa lakierowana gładka CREATIVA LK-03M to eleganckie i stylowe wykończenie okien, które świetnie sprawdzi się w nowoczesnych i skandynawskich wnętrzach. Listwa ta ma długość 244 cm, szerokość 4,4 cm i wysokość 12 cm, co sprawia, że jest ona odpowiednia do zastosowania w większości standardowych okien. Listwa ta jest wyprodukowana z polistyrenu, co czyni ją trwałą i odporną na wilgoć, dzięki czemu może być stosowana również w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, takich jak łazienki czy kuchnie.
Listwa ta jest dostępna w kolorze białym, co pozwala na jej łatwe dopasowanie do różnych stylów wnętrz. Możliwe jest także zastosowanie taśmy LED, co pozwala na jej wykorzystanie jako oświetlenie dekoracyjne. Listwa ta jest polakierowana, nie trzeba jej malować. Ponadto, listwa ta jest prosta i nowoczesna w swoim wyglądzie, co sprawia, że jest ona idealna do pomieszczeń urządzonych w stylu nowoczesnym lub skandynawskim.
Listwa karniszowa lakierowana gładka CREATIVA LK-03M z kolekcji sztukaterii w stylu prostym, nowoczesnym w kolorystyce białej, spełniając rolę dekoracyjną, funkcjonalną i oświetleniową. Listwa przypodłogowa jest wilgotnoodporna. Długość liswy karniszowej Creativa by Cezar LK-03 wynosi 244 cm, szerokość to 4,4 cm oraz wysokość 12 cm. Listwa stworzona z materiału Polistyren. Jest tworzywem sztucznym, które jest świetną alternatywą dla gipsu, kamienia, drewna. W listwie istnieje możliwość zastosowania taśmy LED. Listwa karniszowa swą uniwersalnością sprawdzi się we wnętrzach rustykalnych, loftowych, nowoczesnych, glamour, skandynawskich, vintage, klasycznych. Producentem owej listwy karniszowej jest producent sztukaterii Creativa by Cezar Próbki listwy karniszowej Creativa by Cezar LK-03M dostępne są w sklepie ze sztukaterią w Krakowie ulica Walerego Sławka 25.
Producent: Creativa by Cezar
Creativa by Cezar
ul. M. Curie-Skłodowskiej 3 lok 63,
15-094 Białystok
(87) 520 15 13
zamowienia@creativa.pl
Zobacz inne listwy karniszowe