| Kolekcja | Elite |
| Kolorystyka | biały |
| Styl | prosty, klasyczny |
| Długość | 240 cm |
| Szerokość | 5,5 cm |
| Wysokość | 18 cm |
| Wersja flex | Nie |
| Materiał | Polyforce |
| Możliwość malowania | Tak |
| Przeznaczenie | dekoracyjne, funkcjonalne |
| Wilgocioodporność | Tak |
Listwa karniszowa MARDOM DECOR QL056 pochodząca z kolekcji sztukaterii Elite zaprojektowana w stylu prostym, klasycznym w kolorystyce białej, spełniając rolę dekorcyjną i funkcjonalną Producentem owej listwy karniszowej jest firma Mardom Decor Listwa zapewnia możliwość malowania. Listwa wykonana z materiału Polyforce. Listwa karniszowa swoim wyglądem sprawdzi się we wnętrzach rustykalnych, vintage, loftowych, nowoczesnych, skandynawskich, klasycznych, glamour.Listwa przypodłogowa jest wilgotnoodporna. Długość liswy karniszowej Mardom Decor QL056 wynosi 240 cm, szerokość to 5,5 cm i wysokość 18 cm. Próbki listwy karniszowej Mardom Decor QL056 dostępne są w sklepie ze sztukaterią w Krakowie przy ulicy Walerego Sławka 25.
Producent: Mardom Decor
MARDOM Sp. z o.o.
ul. Ratajska 11a
91-231 Łódź
tel.: 42 678 67 86
www.mardomdecor.com
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
Zobacz inne listwy karniszowe