Listwy oświetleniowe

Nieodzownym elementem wystroju wnętrz jest oświetlenie. Projektanci często  sięgają do uniwersalnych ale zarazem niebagatelnych rozwiązań jakie niesie za sobą sztukateria wewnętrzna. W dobie dzisiejszych możliwości można połączyć estetykę z elegancją oraz praktycyzmem. Stąd producenci proponują listwy oświetleniowe - sufitowe, ścienne i przypodłogowe. Nie dość, że są one dekoracją wnętrza to jeszcze można w nich umieścić oświetlenie ledowe, które będzie dyskretnym, dodatkowym ozdobnikiem dodającym optycznie przestrzeni, podkreślając wybrane elementy pokoju.

Marka
Styl
Przeznaczenie
Termin realizacji
Materiał

Do wyboru są profile pozwalające równolegle oświetlić sufit i ścianę lub takie, które rzucą światło na wybraną płaszczyznę. Odpowiednio dobrana listwa oświetleniowa w zależności od jej zamontowania może spowodować zupełnie różny  efekt dekoracyjny i estetyczny oraz sprawić, że po włączeniu światła wnętrze nabierze innego, nowego charakteru.

Modne listwy oświetleniowe Kraków, które podkreślą wystrój wnętrza

Szukasz nowoczesnych rozwiązań do swoich wnętrz? Listwy LED Orac Decor w mieście Kraków to oryginalny sposób na uzyskanie jasnego i przytulnego wnętrza. Produkty dostępne w naszym sklepie to modele cenionych producentów, które różnią się wyglądem, rozmiarem, a także kolorystyką. Możesz dać się ponieść fantazji i wybrać awangardowe kształty lub postawić na proste modele, które zapewnią energooszczędne światło idealne do wspólnych rozmów lub seansów filmowych w zaciszu domu. Są one łatwe w montażu, praktyczne i można je zamocować niemal w każdym pomieszczeniu, by podkreślić jego design. Zapraszamy do przeglądania naszej oferty – listwy oświetleniowe Mardom Decor w Krakowie to wspaniała alternatywa dla klinkietów, lamp stołowych oraz stojących.

Listwy LED Kraków – przysufitowe i przypodłogowe dekoracje do nowoczesnych aranżacji

Sufitowe listwy oświetleniowe Kroma w Krakowie posiadają otwartą, specjalnie wyprofilowaną przestrzeń, z której będzie sączyło się subtelne, rozproszone światło wprowadzające do wnętrza klimatyczną atmosferę. Można je zamocować w taki sposób, by skierować światło na sufit lub odwrotnie, by oświetlało ono górną część ścian. Innym produktem są listwy gzymsowe, wewnątrz których można umieścić pasek LED. By jednak światło mogło wydostać się spoza elementu, mocuje się je nieco niżej niż na łączeniu z sufitem lub odsuwa się je od ściany w stronę środka sufitu. 

Listwy LED Creativa by Cezar w Krakowie mogą być także podwójne, by światło wydobywało się zarówno na sufit, jak i na ścianę. Część naszych produktów nie musi być wcale mocowana przy suficie – elementy zastosowane na środku ściany stworzą kreatywny pasek ułatwiający nawigację po zmroku lub piękną ramę dla telewizora lub obrazu. Niezwykle efektownie prezentują się także listwy LED przypodłogowe, które wnoszą do wnętrza powiewu nowoczesności. Podobnie jak modele przysufitowe, mogą być mocowane w różnorodny sposób. Wiele osób chętnie sięga po listwy oświetleniowe w Krakowie karniszowe, które pozwolą ukryć karnisz, wyeksponować zasłony i dodatkowo podwyższą optycznie pomieszczenie.

Wysokiej jakości listwy oświetleniowe Kraków – dodatkowe wskazówki

Listwy LED Mardom Decor w Krakowie są produkowane z wytrzymałego i odpornego na uszkodzenia poliuretanu o różnych nazwach własnych, różniącego się nieznacznie właściwościami. Można je często przemalować na dowolny kolor, dopasowując do wystroju wnętrza. Są odporne na wodę, wilgoć, lekkie, nietoksyczne, a ich montaż przeprowadzisz z pomocą dedykowanego kleju.

Pamiętaj o tym, że aby być w 100% zadowolonym z efektu, należy dopasować odpowiednie paski LED, które najczęściej nie są zawarte w zestawie. Moc warto dobrać do stopnia pożądanego oświetlenia lub zamocować sterownik, by sterować jasnością wedle potrzeb. Nie mniej ważny jest kolor światła – w nowoczesnych wnętrzach doskonale prezentuje się zimna barwa, a w klasycznych lepiej sięgnąć po kolor światła dziennego lub lekko ciepły, by nie stworzyć groteskowego, nieprzyjemnego efektu.

Loading...