Listwa karniszowa gładka CREATIVA LK-02 300cm
261,24 zł / szt.
| Kolorystyka | biały |
| Styl | prosty, nowoczesny |
| Długość | 200 cm |
| Szerokość | 11 cm |
| Wysokość | 7,1 cm |
| Rmin (promień gięcia) | nie dotyczy |
| Materiał | PUROTOUCH® |
| Możliwość malowania | Tak |
| Przeznaczenie | funkcjonalne, oświetleniowe |
| R*min (promień gięcia) | nie dotyczy |
Producent: ORAC DECOR
ORAC Polska sp. z o.o.
ul. Pomorska 106A, 91-402 Łódź, Polska
+48 42 203 60 56
polska@oracdecor.com
Zobacz inne listwy oświetleniowe