Gzyms - osłona karnisza ORAC DECOR C991
300,30 zł / szt.
| Kolekcja | Prestige |
| Kolorystyka | biały |
| Styl | klasyczny |
| Długość | 200 cm |
| Szerokość | 5,5 cm |
| Wysokość | 9,6 cm |
| Wersja flex | Nie |
| Materiał | Polyforce |
| Możliwość malowania | Tak |
| Przeznaczenie | dekoracyjne, funkcjonalne, oświetleniowe |
| Oświetlenie | Możliwość zastosowania taśmy LED |
| Wilgocioodporność | Tak |
Producent: Mardom Decor
MARDOM Sp. z o.o.
ul. Ratajska 11a
91-231 Łódź
tel.: 42 678 67 86
www.mardomdecor.com
Zobacz inne listwy oświetleniowe