Listwa oświetleniowa / karniszowa MARDOM DECOR MD161
149,07 zł / szt.
| Kolekcja | Elite |
| Kolorystyka | biały |
| Styl | nowoczesny |
| Długość | 200 cm |
| Szerokość | 8,5 cm |
| Wysokość | 8,5 cm |
| Wersja flex | Nie |
| Materiał | Polyforce |
| Możliwość malowania | Tak |
| Przeznaczenie | dekoracyjne, oświetleniowe |
| Wilgocioodporność | Tak |
Listwę przed montażem należy okleić taśmą aluminiową by dobrze spełniała swoją rolę.
Producent: Mardom Decor
MARDOM Sp. z o.o.
ul. Ratajska 11a
91-231 Łódź
tel.: 42 678 67 86
www.mardomdecor.com
Zobacz inne listwy oświetleniowe