Listwa przypodłogowa oświetleniowa MARDOM DECOR QL019 LightGuard® + ScratchShield®
120,07 zł / szt.
| Kolorystyka | biały |
| Styl | nowoczesny |
| Długość | 200 cm |
| Szerokość | 5 cm |
| Wysokość | 18 cm |
| Wersja flex | Nie |
| Materiał | PUROTOUCH® |
| Możliwość malowania | Tak |
| Przeznaczenie | dekoracyjne, oświetleniowe |
| R*min (promień gięcia) | nie dotyczy |
Producent: ORAC DECOR
ORAC Polska sp. z o.o.
ul. Pomorska 106A, 91-402 Łódź, Polska
+48 42 203 60 56
polska@oracdecor.com
Zobacz inne listwy oświetleniowe