| Kolorystyka | biały |
| Styl | klasyczny |
| Długość | 244 cm |
| Szerokość | 1,3 cm |
| Wysokość | 9,6 cm |
| Wersja flex | Nie |
| Materiał | Polistyren |
| Możliwość malowania | Tak |
| Przeznaczenie | dekoracyjne, funkcjonalne |
| Wilgocioodporność | Tak |
Listwa przypodłogowa CREATIVA LPC-08 wykonana w stylu klasycznym oraz kolorze białym swoją uniwersalnością wpasuje się w różnorodne wnętrza vintage, klasyczne, skandynawskie, loftowe, glamour, rustyklane, nowoczesne o przeznaczeniu dekorcyjnym i funkcjonalnym. Długość listwy przypodłogowej LPC-08 wynosi 244 cm, szerokość to 1,3 cm i wysokość 9,6 cm, wykonana z materiału Polistyren. Jest tworzywem sztucznym, które jest świetną alternatywą dla kamienia, gipsu, drewna. Listwa przypodłogowa jest wilgotnoodporna. Listwa zapewnia możliwość malowania. Listwa przypodłogowa LPC-08 wyprodukowała firma Creativa by Cezar. Próbki listwy przypodłogowej Creativa by Cezar LPC-08 dostępne są w salonie sztukaterii w Krakowie przy ulicy Walerego Sławka 25.
Producent: Creativa by Cezar
Creativa by Cezar
ul. M. Curie-Skłodowskiej 3 lok 63,
15-094 Białystok
(87) 520 15 13
zamowienia@creativa.pl
Zobacz inne listwy przypodłogowe