| Kolorystyka | biały |
| Styl | klasyczny |
| Długość | 244 cm |
| Szerokość | 1,5 cm |
| Wysokość | 12,2 cm |
| Wersja flex | Nie |
| Materiał | Polistyren |
| Możliwość malowania | Tak |
| Przeznaczenie | dekoracyjne, funkcjonalne |
| Wilgocioodporność | Tak |
Listwa przypodłogowa CREATIVA LPC-09 w stylu klasycznym oraz kolorze białym swoją uniwersalnością dopasuje się wyglądem w różnorodne wnętrza vintage, klasyczne, skandynawskie, rustyklane, nowoczesne, glamour, loftowe o przeznaczeniu dekorcyjnym i funkcjonalnym. Długość listwy przypodłogowej LPC-09 to 244 cm, szerokość to 1,5 cm a wysokość 12,2 cm, wykonana z materiału Polistyren. Jest tworzywem sztucznym, które stanowi świetną alternatywę dla kamienia, gipsu, drewna. Listwa przypodłogowa jest wilgotnoodporna. Listwa przypodłogowa LPC-09 została wyprodukowana przez firmę Creativa by Cezar. Listwa zapewnia możliwość malowania. Próbki listwy przypodłogowej Creativa by Cezar LPC-09 można obejrzeć w salonie sztukaterii w Krakowie ul. Walerego Sławka 25.
Producent: Creativa by Cezar
Creativa by Cezar
ul. M. Curie-Skłodowskiej 3 lok 63,
15-094 Białystok
(87) 520 15 13
zamowienia@creativa.pl
Zobacz inne listwy przypodłogowe