| Kolorystyka | biały |
| Styl | prosty, klasyczny |
| Długość | 244 cm |
| Szerokość | 1,9 cm |
| Wysokość | 1,9 cm |
| Wersja flex | Nie |
| Materiał | Polistyren |
| Możliwość malowania | Tak |
| Przeznaczenie | dekoracyjne |
| Wilgocioodporność | Tak |
Listwa przypodłogowa CREATIVA LPC-12 w stylu prostym, klasycznym oraz kolorze białym swoją uniwersalnością dopasuje się wyglądem w różnorodne wnętrza loftowe, klasyczne, vintage, nowoczesne, glamour, rustyklane, skandynawskie o przeznaczeniu dekorcyjnym. Listwa zapewnia możliwość malowania. Listwa przypodłogowa LPC-12 wyprodukowała firma Creativa by Cezar. Listwa przypodłogowa zapewnia wilgocioodporność. Długość listwy przypodłogowej LPC-12 wynosi 244 cm, szerokość 1,9 cm a wysokość 1,9 cm, wykonana z materiału Polistyren. To tworzywo sztuczne, które stanowi świetną alternatywę dla kamienia, drewna, gipsu. Próbki listwy przypodłogowej Creativa by Cezar LPC-12 dostępne są w salonie sztukaterii w Krakowie przy ulicy Walerego Sławka 25.
Producent: Creativa by Cezar
Creativa by Cezar
ul. M. Curie-Skłodowskiej 3 lok 63,
15-094 Białystok
(87) 520 15 13
zamowienia@creativa.pl
Zobacz inne listwy przypodłogowe