Listwa przypodłogowa lakierowana MARDOM DECOR MD094P
77,94 zł / szt.
| Kolekcja | Elite |
| Kolorystyka | biały |
| Styl | prosty, klasyczny |
| Długość | 200 cm |
| Szerokość | 1,4 cm |
| Wysokość | 7,8 cm |
| Wersja flex | Tak |
| Materiał | ScratchShield® |
| Możliwość malowania | Tak |
| Przeznaczenie | dekoracyjne, funkcjonalne |
| Wilgocioodporność | Tak |
Producent: Mardom Decor
MARDOM Sp. z o.o.
ul. Ratajska 11a
91-231 Łódź
tel.: 42 678 67 86
www.mardomdecor.com
Zobacz inne listwy przypodłogowe