Listwa przypodłogowa lakierowana CREATIVA LPC-06M
94,15 zł / szt.
| Kolorystyka | biały |
| Styl | prosty, nowoczesny |
| Długość | 244 cm |
| Szerokość | 1,6 cm |
| Wysokość | 5,8 cm |
| Wersja flex | Nie |
| Materiał | Polistyren |
| Możliwość malowania | Lakierowana, gotowa do montażu |
| Przeznaczenie | dekoracyjne, funkcjonalne |
| Wilgocioodporność | Tak |
Producent: Creativa by Cezar
Creativa by Cezar
ul. M. Curie-Skłodowskiej 3 lok 63,
15-094 Białystok
(87) 520 15 13
zamowienia@creativa.pl
Zobacz inne listwy przypodłogowe