Listwa przypodłogowa flex CREATIVA LPC-19F
258,13 zł / szt.
| Kolekcja | Elite |
| Kolorystyka | biały |
| Styl | prosty |
| Długość | 200 cm |
| Szerokość | 2,3 cm |
| Wysokość | 10,1 cm |
| Wersja flex | Nie |
| Materiał | Polyforce |
| Możliwość malowania | Lakierowana, gotowa do montażu |
| Przeznaczenie | dekoracyjne |
| Wodoodporność | Tak |
Producent: Mardom Decor
MARDOM Sp. z o.o.
ul. Ratajska 11a
91-231 Łódź
tel.: 42 678 67 86
www.mardomdecor.com
Zobacz inne listwy przypodłogowe