| Kolekcja | Elite |
| Kolorystyka | biały |
| Styl | klasyczny |
| Długość | 200 cm |
| Szerokość | 2,1 cm |
| Wysokość | 2,1 cm |
| Wersja flex | Nie |
| Materiał | Polyforce |
| Możliwość malowania | Tak |
| Przeznaczenie | dekoracyjne, funkcjonalne |
| Wilgocioodporność | Tak |
Listwa przypodłogowa MARDOM DECOR MD028 ScratchShield® w stylu klasycznym i kolorze białym swoją uniwersalnością wpasuje się w różnorodne wnętrza nowoczesne, loftowe, glamour, skandynawskie, klasyczne, rustyklane, vintage o przeznaczeniu dekorcyjnym i funkcjonalnym. Listwa stworzona do malowania. Długość listwy przypodłogowej MD028 to 200 cm, szerokość 2,1 cm i wysokość 2,1 cm, wykonana z materiału Polyforce. Listwa przypodłogowa MD028 jej producentem jest firma Mardom Decor. Listwa przypodłogowa jest wilgotnoodporna. Próbki listwy przypodłogowej Mardom Decor MD028 dostępne są w sklepie ze sztukaterią w Krakowie ul. Walerego Sławka 25.
Producent: Mardom Decor
MARDOM Sp. z o.o.
ul. Ratajska 11a
91-231 Łódź
tel.: 42 678 67 86
www.mardomdecor.com
Zobacz inne listwy przypodłogowe