Listwa przypodłogowa MARDOM DECOR MD008 ScratchShield®
71,24 zł / szt.
| Kolekcja | Elite |
| Kolorystyka | biały |
| Styl | nowoczesny |
| Długość | 200 cm |
| Szerokość | 4,2 cm |
| Wysokość | 9,3 cm |
| Wersja flex | Nie |
| Materiał | Polyforce |
| Możliwość malowania | Lakierowana, gotowa do montażu |
| Przeznaczenie | dekoracyjne, funkcjonalne, oświetleniowe |
| Wodoodporność | Tak |
Listwa przypodłogowa lakierowana MARDOM DECOR QL007P w stylu nowoczesnym i kolorze białym swoją uniwersalnością dopasuje się wyglądem w różnorodne wnętrza klasyczne, glamour, rustyklane, vintage, skandynawskie, loftowe, nowoczesne o przeznaczeniu . Listwa przypodłogowa QL007P została wyprodukowana przez firmę Mardom Decor. Długość listwy przypodłogowej QL007P wynosi 200 cm, szerokość 4,2 cm a wysokość 9,3 cm, wykonana z materiału Polyforce. Próbki listwy przypodłogowej Mardom Decor QL007P można obejrzeć w salonie sztukaterii w Krakowie ulica Walerego Sławka 25.
Producent: Mardom Decor
MARDOM Sp. z o.o.
ul. Ratajska 11a
91-231 Łódź
tel.: 42 678 67 86
www.mardomdecor.com
Zobacz inne listwy przypodłogowe