| Kolorystyka | biały |
| Styl | prosty, klasyczny |
| Długość | 200 cm |
| Szerokość | 1,8 cm |
| Wysokość | 13,8 cm |
| Wersja flex | Tak |
| Rmin (promień gięcia) | 0,4 m |
| Materiał | DUROPOLYMER® |
| Możliwość malowania | Tak |
| Przeznaczenie | dekoracyjne, funkcjonalne |
Listwa przypodłogowa flex ORAC DECOR SX118F w stylu prostym, klasycznym i kolorze białym swoją uniwersalnością dopasuje się wyglądem w różnorodne wnętrza rustyklane, vintage, glamour, skandynawskie, nowoczesne, loftowe, klasyczne o przeznaczeniu dekorcyjnym i funkcjonalnym. Listwa stworzona do malowania. Długość listwy przypodłogowej SX118F to 200 cm, szerokość to 1,8 cm a wysokość 13,8 cm, wykonana z materiału DUROPOLYMER®. Jest to tłoczony, odporny na uderzenia polimer oparty na wysokiej gęstości mieszankach polistyrenu. Listwa przypodłogowa SX118F wyprodukowała firma ORAC DECOR. Próbki listwy przypodłogowej ORAC DECOR SX118F dostępne są w salonie sztukaterii w Krakowie ulica Walerego Sławka 25.
Producent: ORAC DECOR
ORAC Polska sp. z o.o.
ul. Pomorska 106A, 91-402 Łódź, Polska
+48 42 203 60 56
polska@oracdecor.com
Zobacz inne listwy przypodłogowe