| Kolorystyka | biały |
| Styl | prosty, klasyczny |
| Długość | 200 cm |
| Szerokość | 1,1 cm |
| Wysokość | 6,9 cm |
| Wersja flex | Nie |
| Materiał | DUROPOLYMER® |
| Możliwość malowania | Tak |
| Przeznaczenie | dekoracyjne, funkcjonalne |
| R*min (promień gięcia) | nie dotyczy |
Listwa przypodłogowa ORAC DECOR SX165 w stylu prostym, klasycznym oraz kolorze białym swoją uniwersalnością dopasuje się wyglądem w różnorodne wnętrza rustyklane, glamour, klasyczne, loftowe, vintage, skandynawskie, nowoczesne o przeznaczeniu dekorcyjnym oraz funkcjonalnym. Długość listwy przypodłogowej SX165 to 200 cm, szerokość 1,1 cm a wysokość 6,9 cm, wykonana z materiału DUROPOLYMER®. Jest to tłoczony i odporny na uderzenia polimer oparty na wysokiej gęstości mieszankach polistyrenu. Listwa przypodłogowa SX165 wyprodukowała firma ORAC DECOR. Listwa stworzona do malowania. Próbki listwy przypodłogowej ORAC DECOR SX165 można obejrzeć w salonie sztukaterii w Krakowie ulica Walerego Sławka 25.
Producent: ORAC DECOR
ORAC Polska sp. z o.o.
ul. Pomorska 106A, 91-402 Łódź, Polska
+48 42 203 60 56
polska@oracdecor.com
Zobacz inne listwy przypodłogowe