Listwa przypodłogowa lakierowana MARDOM DECOR QS011P
189,39 zł / szt.
| Kolorystyka | biały |
| Styl | prosty, nowoczesny |
| Długość | 240 cm |
| Szerokość | 1,5 cm |
| Wysokość | 7 cm |
| Materiał | Polistyren |
| Możliwość malowania | Tak |
| Przeznaczenie | dekoracyjne, funkcjonalne |
| Wilgocioodporność | Tak |
Producent: Krome
Krome Sp. z o. o.
ul. Warszawska 162, 32-086 Węgrzce
(+48) 570 998 932
info@krome.pl
Zobacz inne listwy przypodłogowe