| Kolekcja | VIVID |
| Kolorystyka | biały |
| Styl | prosty, nowoczesny |
| Długość | 200 cm |
| Szerokość | 2,3 cm |
| Wysokość | 10 cm |
| Wersja flex | Nie |
| Materiał | ScratchShield® |
| Możliwość malowania | Tak |
| Przeznaczenie | dekoracyjne, funkcjonalne, oświetleniowe |
| Wilgocioodporność | Tak |
Listwa przypodłogowa VIVID MARDOM DECOR MD016 ScrtachShield® wykonana w stylu prostym, nowoczesnym i kolorze białym swoją uniwersalnością dopasuje się wyglądem w różnorodne wnętrza nowoczesne, loftowe, rustyklane, skandynawskie, glamour, klasyczne, vintage o przeznaczeniu . Listwa przypodłogowa zapewnia wilgocioodporność. Listwa przypodłogowa MD016 wyprodukowała firma Mardom Decor. Długość listwy przypodłogowej MD016 to 200 cm, szerokość to 2,3 cm i wysokość 10 cm, wykonana z materiału ScratchShield®. Listwa zapewnia możliwość malowania. Próbki listwy przypodłogowej Mardom Decor MD016 można obejrzeć w salonie sztukaterii w Krakowie ul. Walerego Sławka 25.
Producent: Mardom Decor
MARDOM Sp. z o.o.
ul. Ratajska 11a
91-231 Łódź
tel.: 42 678 67 86
www.mardomdecor.com
Zobacz inne listwy przypodłogowe