Sztukateria ORAC DECOR

ORAC DECOR to sztukateria, wśród której każdy znajdzie coś dla siebie, w stylu pasującym do wnętrza. Bogactwo list klasycznych, mniej lub bardziej zdobionych uzupełnia oferta prostych, ponadczasowych profili pasujących również do stylu nowoczesnego. Wydawać by się mogło, że sztukaterii ściennej nie zastosujemy np. w domu gdzie panuje loftowy styl - nic bardziej mylnego. Odpowiednio dobrane, skomponowane architektonicznie mogą sprawić, iż projekt Twojego domu nabierze zupełnie nowego charakteru. 

Styl
Przeznaczenie
Termin realizacji
Materiał

Sztukateria belgijskiego producenta ORAC DECOR to bogata oferta gruntownie dobieranych i selekcjonowanych propozycji do wykończenia wnętrz. Szeroki wybór listw oraz innych elementów dekoracyjnych i funkcjonalnych wykonanych z wysokiej jakości polimerów daje możliwość znalezienia rozwiązań dla najbardziej wymagających klientów.

Zastosowana technologia produkcji sprawia, że produkty ORAC DECOR są niezwykle odporne na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne oraz działania środków chemicznych, a co za tym idzie ich trwałość jest bardzo wysoka. Dodatkowym walorem jest wodoodporność, która sprawia, że możemy te sztukaterie stosować również w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności jak łazienki. Z kolei dzięki możliwości malowania można je dopasować kolorystycznie do każdego wnętrza, ważne by użyta farba nie zawierała rozpuszczalników.

W ofercie ORAC DECOR znajdziemy ogromny wybór gzymsów, listw przypodłogowych, ściennych, profili oświetleniowych i spełniających rolę osłony karnisza, a także mnóstwo wielofunkcyjnych listw. Ponadto oferta jest wzbogacona o pilastry, frontony, kolumny, półkolumny, cokoły, głowice, narożniki, panele ścienne i sufitowe, także w wersji 3D, obudowy drzwi, rozety. Bogactwo i ciągłe aktualizowanie oferty przez producenta, podążanie za trendami architektonicznymi i aranżacyjnymi sprawia, że każdy poszukujący rozwiązań do swojego wnętrza znajdzie coś dla siebie.

Loading...